बलिउडमा लकडाउन घोषणा

फिल्म र टिभी कार्यक्रमको शूटिंग ३१ मार्च सम्म बन्द रहने

Please Like us on Facebook and Twitter for more updates. Got something to publish? Send us !!!

भारतीय मोशन पिक्चर प्रोड्यूसर एसोसिएशन (आईएमपीपीए) ले कोरोनाभाइरसका कारण आइतवार मार्च १ देखि ३१ सम्म सबै शूट बन्द गर्ने निर्णय गरेको छ। फिल्म उद्योगका सबै ठूला संगठन आइतवार भेला भए। यसमा पश्चिमी भारत सिने कर्मचारीहरू (एफडब्ल्यूआईसी) को संघ, भारतीय मोशन पिक्चर्स प्रोड्यूसर एसोसिएशन (आईएमपीपीए), वेस्टर्न इंडिया फिल्म प्रोड्यूसर एसोसिएशन (डब्ल्यूआईपीपीए), आईएफपीटीसी र गिल्डका सदस्यहरू थिए। बैठकमा उत्पादकहरूलाई भनिएको छ कि यदि उनीहरू देश वा विदेशमा शुटिंग गर्दैछन भने, त्यहाँबाट आफ्नो युनिट फिर्ता ल्याउनुहोस्।
बैठकमा अखिल भारतीय चलचित्र कर्मचारी महास of्घका राष्ट्रिय अध्यक्ष अशोक दुबे, पश्चिमी भारत सिने कर्मचारी महासंघका महासचिव र संघका प्रमुख सल्लाहकार र निर्देशक अशोक पंडित, इम्पाका अध्यक्ष टीपी अग्रवाल, कार्यकारी सदस्य अभय सिन्हा र पश्चिमी भारत फिल्म निर्माताहरू उपस्थित थिए। संग्राम शिर्के, संघका अध्यक्ष र आईएफपीटीसी को जेडी मजीठिया, निर्माता टीनू वर्मा, प्रदीप सिंह तथा गिल्डको पदाधिकारीहरु थिए।

×

Like us on Facebook

%d bloggers like this: